KARIKATORIAL

KARIKATORIAL
Tanitim

mercredi 23 avril 2014

50. yıl logosu üzerine Brüksel Büyükelçiligi Müsteşarı Oya Yazar Turan'in açiklamasi‏

50. yıl logosu kinama mesajim üzerine Brüksel Büyükelçiligi Müsteşarı Oya Yazar Turan'in açiklamasini sizlerle paylasiyorum............

" Merhaba İsmail Bey,
50. yıl etkinliklerinde kullanılmış olan logo ile ilgili mesajınızı aldık. Öncelikle size 40. Yıl logosunun hazırlanmasındaki katkılarınızdan dolayı teşekkür ederiz. Bu vesileyle 2 husustaki yanlış anlaşılmayı gidermek isteriz.
İlk olarak, Büyükelçilik olarak 50. Yıl vesilesiyle düzenlediğimiz tek etkinliğin 21 Ocak 2014 tarihinde Concert Noble Salonunda Sayın Başbakanımızın da teşrifleriyle düzenlenen ve Belçika İçişleri Bakanlığı ile birlikte organize ettiğimiz etkinlik olduğunu, ve bu etkinlikte de örneği ekte sunulan logonun tarafımızdan kullanılmış olduğunu hatırlatmak isterim.
İkinci husus olarak, sizin mesajınızda plaket gecesi olarak bahsettiğiniz etkinliğin 11 Nisan 2014 tarihinde Square’de düzenlenen etkinlik olduğunu tahmin ediyoruz. Büyükelçiliğimizin sadece konuk olarak hazır bulunduğu, organizasyonunda hiçbir şekilde yer almadığı sözkonusu etkinlikte kullanılan logo konusunda etkinliğin tertipleyicileri olan derneklerle temasa geçmenizin yararlı olabileceğini düşünüyoruz. Bu çerçevede Belçika Türk Dernekleri Birliği, Belçika Diyanet Vakfı, FEDACTIO, Belçika Atatürkçü Düşünce Derneği veya Belçika İslam Federasyonu ile veya Sayın Emir Kır ile temas edebilirsiniz."
Saygılarımla,Oya Yazar Turan
Brüksel Büyükelçiligi Müsteşarı

Sanirim Sayin Oya hanimin bu cevabina yorum gerekmiyor...
Bu durumda 40.yil için yaratmis oldugum logo Türk Dernekler Birligi Baskani Rifat Can tarafindan deforme edilerek kullanilmis.
Yorum sizin!


Aucun commentaire:

Enregistrer un commentaire